Newsletter

Bądź na bieżąco, wypełnij formularz
i zapisz się do Newslettera.

Adres e-mail *

Wyrażam zgodę na przetwarzane moich danych osobowych w postaci podanego adresu e-mail w celu przesyłania Newslettera z ofertą handlową Orange na podany przeze mnie adres e- mail, oraz potwierdzam, że zapoznałem się z pełną informacją dotyczącą przetwarzania moich danych osobowych.

Podanie adresu e-mail w powyższym celu oznacza zgodę na otrzymywanie informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r.
o świadczeniu usług drogą elektroniczną.


Orange Polska S.A. z siedzibą i adresem przy Al. Jerozolimskich 160 w Warszawie informuje, że będzie administratorem Pana/i danych w postaci adresu e-mail, który będzie przetwarzany wyłącznie w celu przesyłania Newslettera Orange. Rozpoczęcie subskrypcji Newslettera nastąpi po potwierdzeniu zgodności adresu e-mail, poprzez kliknięcie linka przesłanego przez Orange na wskazany przez Pana(Panią) adres. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Ma Pan(i) prawo dostępu do swoich danych oraz do ich sprostowania, przeniesienia, ograniczenia ich przetwarzania lub usunięcia, a także do wycofania zgody w dowolnym momencie.


W każdym momencie możesz zrezygnować z otrzymywania informacji handlowych klikając w link.


Potwierdź, że nie jesteś robotem i wybierz obrazek, na którym jest: Drzewo.