Formularz

Poznaj najlepszą ofertę hurtową dla operatorów

Jeśli jesteś Przedsiębiorcą telekomunikacyjnym i chcesz zamówić usługę lub uzyskać dodatkowe informacje dotyczące ofert i usług hurtowych, prześlij nam swoje zapytanie.

1. Jestem *

2. Nazwa Twojej firmy *

3. Numer kontaktowy *

4. Adres e-mail *

5. Wpisz treść zapytania *

6. Preferowana metoda kontaktu
e-mailtelefon

7. Dodaj załącznik

Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez Orange Polska S.A. moich danych osobowych podanych w niniejszym formularzu na potrzeby kontaktów
marketingowych celem przedstawienia oferty usług, w szczególności usług hurtowego dostępu do sieci lub infrastruktury telekomunikacyjnej, świadczonych przez Orange oraz potwierdzam, że zapoznałem się z pełną informacją dotyczącą przetwarzania moich danych osobowych.


Wyrażam zgodę na przesyłanie Newslettera z ofertą handlową Orange na podany przeze mnie adres e-mail, oraz potwierdzam, że z uwagą zapoznałem się z pełną informacją dotyczącą przetwarzania moich danych osobowych.


Zobacz: Obowiązek informacyjny dla użytkowników Newslettera


Administratorem danych podanych w niniejszym formularzu jest Orange Polska S.A. siedzibą w Warszawie przy Al. Jerozolimskich 160. Mają Państwo prawo dostępu do swoich danych oraz do ich sprostowania, przeniesienia, ograniczenia ich przetwarzania lub usunięcia, a także do wycofania zgody
w dowolnym momencie.
Potwierdź, że nie jesteś robotem i wybierz obrazek, na którym jest: Flaga.


Zamknij