Formularz

Poznaj najlepszą ofertę hurtową

Jeśli chcą Państwo zamówić usługę lub uzyskać dodatkowe informacje dotyczące ofert i usług hurtowych, prosimy o przesłanie zapytania z wykorzystaniem formularza zamieszczonego poniżej.

1. Nazwa firmy *

2. Imię i nazwisko *

3. Numer kontaktowy *

4. Adres e-mail *

5. Wpisz treść zapytania *

6. Preferowana metoda kontaktu
e-mailtelefon

7. Dodaj załącznik

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu obsługi powyższego zapytania, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych
(Dz.U. z 2016, poz. 922 t.j. z dnia 28 czerwca 2016).*

Wyrażam zgodę na używanie przez Orange Polska S.A. automatycznych systemów wywołujących oraz urządzeń końcowych na potrzeby kontaktów marketingowych związanych z obsługą powyższego zapytania.*

* Zgodnie z art.172 ust. 1 ustawy prawo telekomunikacyjne z dnia 16 lipca 2004 roku (t.j. Dz. U. z 16 września 2016 r., poz. 1489).

Administratorem danych podanych w niniejszym formularzu jest Orange Polska S.A. z siedzibą w Warszawie przy Al. Jerozolimskich 160. Dane te zostaną wykorzystane wyłącznie do nawiązywania kontaktów marketingowych celem przedstawienia oferty usług Orange Polska S.A., które stanowią przedmiot powyższego zapytania, w szczególności usług telekomunikacyjnych, i nie będą udostępniane innym odbiorcom.

Jednocześnie informujemy, że mają Państwo prawo dostępu do treści podanych w niniejszym formularzu danych, prawo do ich poprawiania, jak też zgłaszania żądania zaprzestania przetwarzania danych podanych w formularzu w wyżej wskazanych celach.
Potwierdź, że nie jesteś robotem i wybierz obrazek, na którym jest: Samolot.


Zamknij