XXI Konferencja KIKE

XXI Konferencja KIKE

W dniach 28 – 30 listopada br. odbyła się XXI Konferencja KIKE. To jedno z największych spotkań branżowych małych i średnich operatorów telekomunikacyjnych zgromadziło przedstawicieli operatorów, nadawców, dystrybutorów sprzętu i usług telekomunikacyjnych. Konferencja odbyła się na terenie Centrum Kongresowego Targi Kielce. W wydarzeniu udział wzięła rekordowa ilość uczestników – ponad 750 gości reprezentujących 284 organizacji i przedsiębiorstw z całej Polski.

Głównymi tematami poruszanymi podczas dyskusji panelowych oraz warsztatów w trakcie Konferencji były najważniejsze dla całej branży zagadnienia, które w dynamiczny sposób kreują i wpływają na otoczenie biznesowe małych i średnich operatorów telekomunikacyjnych. W trakcie konferencji odbyły się liczne wystąpienia i panele dyskusyjne, poruszające między innymi zagadnienia takie jak: wdrożenie instrumentów finansowych w ramach osi priorytetowej I „Powszechny dostęp do szybkiego internetu POPC na lata 2014-2020″, trzeci konkurs 1.1 POPC, ustawa o Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej, zmiany legislacyjne oraz dostęp do infrastruktury technicznej.

Konferencji tradycyjnie już towarzyszyła wystawa, podczas której prezentowane były oferty ponad 50 dostawców i producentów sprzętu, infrastruktury oraz rozwiązań technologicznych i teleinformatycznych.

Dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska.

Do zobaczenia na kolejnej edycji.

Zapoznaj się z materiałami informacyjnymi, które przedstawialiśmy podczas 21. edycji KIKE.